PROGRAM NA ÚNORDatum konání:
4.2.2013

Výtvarný program klubu
7. 2. 2013 čtvrtek
Srdíčkové přáníčko – v únoru slaví všichni zamilovaní a my si vyrobme přáníčko se spoustou srdíček, uděláme si i srdíčkovou obálku a přáníčko pošleme poštou někomu pro potěšení. Přineste si jednu poštovní známku na dopis.
14. 2. 2013 čtvrtek
Valentýnská kytička – nejvíce radosti udělá kytička. Z krepového papíru vykouzlíme celou kytici!
21. 2. 2013 čtvrtek
Maminka – věděli jste, že na 21. února připadá Mezinárodní den mateřského jazyka? A kdo nás tento jazyk učí? Přece maminka! Na velké papíry obkreslíme maminku a pak jí společně namalujeme krásné šaty a korálky.
28. 2. 2013 čtvrtek
Kudrnatí sněhuláci – „Jestli únor honí mraky, staví březen sněhuláky!“ My nebudeme čekat na počasí a uděláme si sněhuláky z papíru. Naučíme se novou techniku – quiling, zní to složitě, ale jednoduše budeme stáčet proužky papíru.

Akce klubu
Fotosoutěž
SNĚHOSTAVBY - Z oblak se vysypaly hromady vloček, sype se stále, vrstva sněhu přibývá, nestačíme ho odhazovat ani lopatou, ale co s tím? Když už u toho sněhu budete, proměňte obyčejné hromady ve sněžná díla! Postavte klasického sněhuláka, sněžný palác, iglú nebo se nechte při stavbě unášet fantazií. Sněhostavbu a sebe pak vyfoťte a fotku nám pošlete do soutěže na e-mail mc.kremilek@centrum.cz. Podrobnosti na www.kremilek-kremze.cz

Přednáška
22. 2. 2013 pátek
IRISDIAGNOSTIKA - To co je zaznamenáno v očích, odráží celkový stav těla. Oční duhovka je aktuální mapou. Přijďte se seznámit se zajímavou diagnostickou metodou. Podvečerní povídání a následnou besedu na téma Irisdiagnostika pro nás připravila Jana Bělohlavová. Začátek v 18:00 v MC Křemílek, vstupné 30,-Kč.

Spolupořádáme
17. 2. 2013 neděle
DĚTSKÝ KARNEVAL – přijďte si užít nedělní odpoledne plné legrace, zábavných soutěží a veselého tance v kostýmech. Karneval začíná ve 14:00 v sále radnice ve Křemži. Dospěláci v masce vítáni!


20. 4. Marcela

Zítra: Alexandra

Kalendář akcí

kremilek_17.jpg

 Cvičení v Křemílku

Více:

Aktuální informace:

 

FestivalRodiny.jpg

 Příměstské tábory 

VÍCE:

Přihlášky a informace

 

www.kremze.cz

HDRY_BARVA-page-001.jpg 

www.materska-centra.cz

www.kraj-jihocesky.cz

 

Starnet_nové_logo_2019_web.png

Logo_ROSSMANN_drogerie_parfumerie_jpg.jpg